Türkiye’deki En Ünlü Medyumlar

Türkiye’deki En Ünlü Medyumlar” için 20 yorum

  1. konun ne bilmiyorum sadece sana kendi yaşadığımı anlatayım ona göre kendin karar ver.babamın takıldığı bir kadın olduğunu anladık.biz çok kızdık ama annem bizi sakinleştirdi.olur böyle şeyler geçer gider erkeğin elinin kiri dedi ama babam işi uzattı.kadınla aleni dışarda yemeğe çıkmalara başladı.akrabalardan görenler olmuş olay büyüdü.babamla konuştuk o kadından ayrılmaya ikna edemedik biz ayrılması yönünde baskı yaptıkça olay alevlendi.nihayet aile fertleri olarak karar aldık kadına büyü yaptırıp ayrılmalarını sağlamak.yakın akraba çevremize babama geri döndürme büyüsü yaptırmak için türkiyedeki gerçek medyumları aradığımızı söylediğimizde birkaç farklı kişiden de emirhan hocanın numarası geldi.dedik tesadüf olamaz.söyledikleri gibi emirhan hoca babamla metresini birbirinden ayırdı soğuttu babamı eve geri döndürdü.babam artık lanet gitsin o kadına allah beni affetsin anneniz dünyada bi tane diyor başka bi şey demiyor.eskiden alışverişe pazara markete zorla giderdi artık annem ne derse yapıyor.emirhan hocayı rahmani büyüler için tavsiye ederim.

 1. evli çifti ayırmak için medyum tavsiyesi istiyorum.türkiyede gerçek medyumlar kim. aydın didimde tavsiye edilen medyum arıyorum.

 2. afyon karahisarda papaz büyüsü bozdurmak isteyenlere emirhan hocayı tavsiye etmek istiyorum.papaz büyüsü bozma işini yapabilen bi medyum allah ondan razı olsun.

 3. emirhan hoca çanakkale eyvacıkta meşhur diyorlar.orda bir büyü yaptırma işimiz var.eskiden gelen aile içindeki büyük bir sorunun çözümü için gerçek medyum ararken emirhan hocayı önerdiler.emirhan hoca pahalı medyum mu, numarasını bilen var mı

  1. emirhan hocanın numarasını ben paylaşayım seninle. ben de emirhan hocaya eski kocamdan kurtulmak için soğutma büyüsü yaptırmıştım 3 günde etki eden büyü uzmanı emirhan hoca çok yardımcı oluyor .numarası: 0537 597 18 49

 4. mailboxıma yoruma cevap iletisi düşünce sevindim berrak hanım.size de geçmiş olsun derim eski eşinizden kurtulduğunuz için. armağan hocanın numarasını kaydettim akşam işten çıkınca aldığım en gerçek medyum tavsiyesini emirhan hocayı arayacağım umarım ulaşırım.internette kendim bakmak istemedim çünkü fake hesaplar fake medyumlar normal kişilerin telefon numarasını bile medyum irtibat olarak veren siteler var.

 5. mardinde medyum hoca çok derler ben bulamadım. mardinde süryani büyüsü yaptırmak için hoca arıyorum. mardinde hangi hocayı tavsiye edersiniz?

 6. süryani büyüsü yapacağını tahmin ettiğim kendi işlem yaptırdığım hocayı tavsiye etmek isterim. bizim maddiyatla ilgili karışık işimiz vardı. armağan hoca papaz büyüsüyle çözdü hamdolsun.şu numaradan görüş sor süryani büyüsü de yapıyor musunuz hocam diye

 7. gideni geri getirme büyüsü yapan medyumlar kim diye az dolanmadım.ailedeki kocaman arkabalara danıştım.gerçek medyumu bizim akrabalara sorduklarımla değil internette gerçek medyum forumlarında buldum.evden ayrılıp ayrı yaşamaya başlayan eşimi 3 günde bana eve geri dönmesini sağlayan gideni geri getirme büyüsünün mü emirhan hocanın medyumluk başarısı mı…bence emirhan hocanın üstün kabiliyeti daha fazla.aynı büyüyü başkasına yaptırsam tutmazdı muhtemelen.

 8. benim bursada yaptırmak istediğim büyü işlemi adet kanıyla aşık etme büyüsü.işyerinde sevdiğim biri var karısıyla arası pek iyi olmasa da evli olduğu için benimle olmaya cesaret edemiyor.bir hafta sonra arkadaş grubu olarak bana akşam yemeğine gelecekler.fazla zamanım yok.hızlı aşık eden aşk büyüsü yaptırmak istiyorum ki bana yemeğe geldiklerin etki etsin ve herkes gittikten sonra geceyi bende geçirsin.1 günde aşık etmek için büyü işlemi yapan, adet kanıyla aşık etme büyüsü yapan medyum tavsiyelerinizi almak için burdayım.

  1. şu anki eşim biz tanıştığımızda evliydi.ben de seninle benzer yollardan geçtim. karı kocayı ayırıp istediğin erkeği elde etmek için armağan hocayı ara.karı kocayı ayıran büyü işleminde armağan hoca ne yapacağını bilir. başka hocaya kefil olmam ama bursada tavsiye edeceğim medyum armağan hoca.

 9. ben armağan hocaya çingene büyüsü bozdurdum.15 gün ailecek çektiğimiz çileyi ben bilirim. aileden birine yaptırılan büyüyü bozdurmak zor.o yüzden seni anlıyorum faydalı olmak isterim. türkiyedeki gerçek medyumlar arasında tavsiye edeceğim tek medyum armağan hoca.

 10. ben de armağan hocayı burdur tefenni medyum tavsiyesi ararken bulmuştum.doğru söylüyorsun armağan hoca olmazı olduruyor önce allahımın izniyle.kızımın uğruna göz yaşı döktüğü eski nişanlısıyla barışmasını armağan hoca gideni geri getirme büyüsüyle sağladı.

 11. ermeni büyüsü uzmanı olarak 3 günde etki den ermeni büyüsüyle sorunumu çözen armağan hocayı herkese tavsiye etmek isterim.ermeni büyüsü ancak işini bilen gerçek medyumlar tarafından bozulur.ben birkaç kişiyi denedim boşa param gitti ermeni büyüsü için medyum tavsiyesi arayanlara armağan hocadan başka aramayın derim.

 12. karımın eski kocasına çingene büyüsü yaptırmak için artvin arhavi de medyum tavsiyesi aradım.bulamadım.benim derdimin dermanı taaa aydın çine’de tavsiye edilen medyum tavsiyesiyle geldi.emirhan hoca kara büyülerden olan çingene büyüsünü karımın eski kocasına yaptı.o adam çok canımı sıkıyordu çünkü ortak iki çocukları var onları bahane ederek boyuna benim karımla diyalogda kalmaya çalışıyordu.emirhan hocaya çingene büyüsü yaptırtıktan sonra adam kafayı yedi gibi oldu. aşırı fevri tepkiler vere vere karımı da illallah ettirdi.karım onunla diyalogu kesmek için araya başka akrabasını koydu çocukları görmesi için bile araya onu koyuyor artık kendisine hiç konuşturtmuyor. aile babası olarak koca olarak içimi rahatlatan emirhan hocaya çok teşekkür ederim.

 13. bolu mengende medyum tavsiye ettiğim medyumu burada da herkesle paylaşmak istiyorum.arkadaşlar armağan hoca benim yuvamı kurtardı.armağan hocanın hayrına mengende sokakta lokma bile dağıttım o derece iyiliğini gördüm.kocam alkole çapkınlığa çok düşmüştü.damadım bile kızımdan yüz çevirdi böyle bir ailenin kızıyla evliliğe devam edemem dedi.bunlar yaşandı. eltimin kaynanası armağan hocayı tavsiye etti.kocama bağlama büyüsü yaptı tasmasını da bana verdi.siz anlayın artık gerisini.hem benim hem kızımın yuvasını kurtaran armağan hocayı çok seviyorum.

 14. armağan hocaya papaz büyüsü bozdurmak istiyorum.papaz büyüsü bozmak zor iş galiba.dört hocaya başvurdum.hem de adana da tavsiye edilen medyumlar arasında, eskişehirde tavsiye edilen medyumlar arasında adı geçen isimlerdi.birkaç şehre gittim gerçek güvenilir medyum için ama papaz büyüsü bozduramadım.çanakkaleden aldığım mevdyum tavsiyelerine göre armağan hoca papaz büyüsü bozabiliyormuş.armağan hocanın numarasını yazar mısınız? çok mağdur durumdayız .erkek kardeşime papaz büyüsü yapmışlar iyiye gitmiyor.

 15. sevgilime ayrılmak istediğimi söyledim.geçen gece büyük kavga ettik.bu arada 36 yaşında iyi bir işi olan elit beyim.sevgilim benden ayrılırsan karına büyü yaptırırım paşa paşa karından boşanıp bana gelirsin dedi.yüzüne karşı hadi ordan filan dedim ama içten içe de endişe etmedim değil korktum biraz.karıma büyü yaptırılmasını istemiyorum.karıma büyü yapıldığını nasıl anlarım karımı büyüden korumak için hoca tavsiye eder misiniz ben balıkesirde yaşıyorum.balıkesirde tavsiye edilen hoca medyum arıyorum.

  1. önce yapıp edin sonra vay ben naptım deyin, bugün yediğiniz hurmalar yarın *** tırmalar aslan bey… aslında size hiçbir iyi tavsiyede bulunmak istemem ama evli bir kadın olarak kadın dayanışması yapmak herşeyden habersiz masum bir kadını korumak için türkiyedeki gerçek medyumlar arasında en güvenilir olanı tavsiye edeceğim.emirhan hoca.emirhan hocayla görüşün o bakım yapar duruma göre ne olacağını söyler.ben emirhan hocaya uzun zamandır büyü işlemi büyü bozdurma yaptırıyorum.hiç yanlışını görmedim sağolsun çok mübarek insan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir